Fenerbahçe’de Dusan Tadic’ten zemin eleştirisi

Fenerbahçe’nin yıldızı Dusan Tadic, Bitexen Antalyaspor’u deplasmanda 2-0 mağlup ettikleri maçın ardından kulüp televizyonuna açıklamalarda bulundu.

ZEMİN ELEŞTİRİSİ
Tadic, “Bütün deplasman maçları gibi kötü bir zeminde zor bir maçtı. Bu şartlarda futbol oynamak kolay değildi. Türk futbolu için bunu dile getirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Çünkü özellikle bu deplasman maçlarındaki zeminler kabul edilebilir değil. Futbol oynamak mümkün değil.” dedi.

Türk futbolunu geliştirmek istiyorsak bu konunun geliştirilmesinin çok önemli olduğunu düşünüyorum, özellikle deplasmanda. Kendi evimizde zeminimiz güzel ama deplasmanlar çok iyi olmuyor. Ancak belirtmiş olduğum gibi kötü bir zeminde zor bir maçtı. En önemlisi kazanmak ve taraftarlarımızı mutlu etmekti.”

“TARAFTAR NEREDEYSEK ORAYA GELİYOR”
“Taraftarlarımıza her zaman olduğu gibi gelip güzel bir atmosfer yarattıkları için teşekkür ediyoruz. Her zaman biz neredeysek oraya gelip bize çok fazla enerji veriyorlar. Onlara minnettarız ve deplasman maçlarında da gelip bizi destekledikleri için çok teşekkür ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir