Simge’den sevgili adaylarına çağrı: “Ellerini çabuk tutsunlar”

Simge Sağın, “Şu sıralar sevgilim yok maalesef, keşke olsaydı. Ve buradan adaylara sesleniyorum; ellerini çabuk tutsunlar, artık çok sıkıldım” dedi.

Galatasaray’ın PSG’den kiraladığı yıldız golcü Mauro Icardi’nin gol sevincinde çalan “Aşkın Olayım” şarkısı gündemden düşmüyor.

Icardi’nin şarkıyı kullanması nedeniyle bir süre gündemde olan Simge Sağın, aşk isteği ile dikkat çekti.

“ŞU SIRALAR SEVGİLİM YOK”

Hakan Gence’ye konuşan Simge, “Şu sıralar sevgilim yok maalesef, keşke olsaydı. Ve buradan adaylara sesleniyorum; ellerini çabuk tutsunlar, artık çok sıkıldım (gülüyor). Yeter bu yalnızlık” dedi.

Gence’nin sorularu ve Simge’nin yanıtları şu şekilde:

– Birine ‘aşkın olayım’ dedin mi?

Şarkı çıktıktan sonra açıkçası, o duyguda demedim.

– Libidosu yüksek bir kadın mısın?

Libidomu yükseltirlerse yüksek oluyor, yoksa yok.

– Şu sıralar…

Şu sıralar sevgilim yok maalesef, keşke olsaydı. Ve buradan adaylara sesleniyorum; ellerini çabuk tutsunlar, artık çok sıkıldım (gülüyor). Yeter bu yalnızlık. Ben çok zor seviyorum, hayatıma çok zor birini kabul edebiliyorum. Bir insanı tanıma aşaması, kendimi tanıtmam ve ayrı iki dünya olduğumuz için uyum olması da gerekiyor.

– “Tam bir geyşayım” diye açıklaman olmuş. Doğru mu?

Evet, tam bir geyşayımdır.

– Âşık olduğun kişiye karşı mı?

Evet, yemek yaparım, evin içinde süslenir püslenir, topuklu terliklerimi giyerim. Parfümler, sürekli tütsüler, mumlar… Temizliğime, titizliğime, evimin ambiyansına da kendi ambiyansıma da çok önem veririm. O yüzden hayatıma girenler, sonra kiminle beraber olurlarsa olsunlar beni unutamazlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir